< zpět na seznam partnerů

Český porcelán, a.s.

Společnost Český porcelán, akciová společnost  působí na trhu přes  sto padesát let. Vyrábíme užitkový, hotelový i dekorativní porcelán různých tvarů a dekorů. Mezi naše nejznámější produkty, které vyrábíme ve špičkové kvalitě a vyvážíme do celého světa patří dozajista porcelán s modrou krví - cibulák. Název cibulák se zažil na tolik, že dnes nikdo nepřemýšlí nad názvem dekoru, málokdo však ví, že to byl vlastně omyl a dřívější neznalost asijských symbolů a rostlin vedla k tomu, že granátové jablko bylo omylem označováno za cibuli.

Vyrábíme téměř 1000 tvarů ve více než 5000 dekorech. Mezi novinky Českého porcelánu v Dubí patří zejména čajová, kávová a jídelní souprava Opera, která není určena pouze pro prestižní večírky či akce, ale hodí se také do moderní bytové kultury. Netypická je plastická až reliéfní výzdoba soupravy Opera, která dává porcelánu zámecký charakter.

Věříme, že dokážeme oslovit jakéhokoliv zákazníka a to ať už dle náročnosti či věku. Příkladem je například porcelán mladé generace Praha Eco, kdy z klasického cibulového dekoru byl vyňat pouze motiv a technikou kobaltem pod glazuru byl aplikován na tradiční tvar Roccoco.

Výrobní technologie splňuje podmínky a parametry pro používání myček na nádobí či mikrovlnné trouby. Naše motto je nabízet široký sortiment v kvalitě a cenách vedoucí ke spokojenosti zákazníků.

Český porcelán, a.s.
Kvalitní produkty s více než 150letou tradicí

Webové stránky


Výhody partnera