Kuchyně pro mladou rodinu

„S ohledem na narození miminka jsme chtěli modernější kuchyň, ve které se bude lépe vařit a vše bude pěkně při ruce“Fotogalerie (8)
200 000 Kč1 měsíc
Martina V., Dolní Rožínka

Založení rodiny většinou znamená úpravu dosavadního bydlení tak, aby vyhovovalo potřebám nového stylu života. To byl také případ mladého páru Pavla a Venduly. Oba žijí v Dolní Rožínce od narození, několik let pak společně ve vlastním bytě. V očekávání rozšíření rodiny o dalšího člena přišla řeč na rekonstrukci staré nevyhovující kuchyně. Protože do narození miminka zbývalo několik měsíců, nastal nejvyšší čas přijít s řešením. K financování se rozhodli využít dlouhodobé spoření u ČMSS, se kterým následně poradila finanční poradkyně Ivana Dlouhá.

Volba nakonec padla na firmu Siko, jednak s ohledem na reference známých, ale také díky možnosti uplatnit slevu klientů ČMSS. 

"Začátkem ledna jsme navštívili Siko, během 2 hodin byl návrh k naší spokojenosti hotový," vypráví Pavel a dodává: "Vybavení kuchyně jsme volili podle zkušeností od rodičů, kteří sami rekonstrukci kuchyně před pár lety dělali."  

Za 2 měsíce přijela firma kuchyň namontovat a za pouhé 2 dny bylo hotovo. "Bylo to rychlé. Původně nám říkali, že vše trvá 8–10 týdnů, nakonec to stihli dříve. Za 3 měsíce se nám narodilo miminko, takže vše se nakonec stihlo v pohodě," uzavírá spokojeně Vendula.

*ČMSS a.s. se ke dni 12.3.2021 přejmenovala na ČSOB Stavební spořitelnu a.s.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Ivana Dlouhá

Ivana Dlouhá

Bystřice nad Pernštejnemtelefon:737 587 290zanechat kontaktnajít jiného poradce

Panu Pavlovi mě doporučila jeho maminka Martina, která je mojí klientkou, a která svému synovi spořila u Lišky již od jinošských let. Proto jeho první kroky vedly do ČMSS. Pan Pavel chtěl pro sebe a svoji rozrůstající se rodinu novou praktickou kuchyň a měl jasnou představu o tom, jak bude vypadat. Díky tomu se nám podařilo úvěr vyřídit rychle a mladá rodina si teď může v klidu užívat radosti spojené s narozením miminka.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Ivana Dlouhá vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole