Byt s velkou knihovnou

„Bourání starého bytu vyžadovalo nejvíc odvahy.“Fotogalerie (11)
300 000 Kč3 měsíce
Jana K., Praha 8 - Kobylisy

Pětapadesátiletá Jana si celý život přála bydlet v Praze Kobylisích. Díky spolupráci s ČMSS se jí sen podařilo proměnit ve skutečnost. Skvělá kombinace hypotéky a úvěru jí pomohla shromáždit prostředky nejenom na koupi, ale také následnou rekonstrukci bytu.

„Ale právě bourání starého bytu vyžadovalo nejvíc odvahy,“ usmívá se Jana, která se rozhodla rekonstrukci realizovat svépomocí.

Byt si žádal kompletní a poměrně časově náročnou rekonstrukci interiéru. Bouraly se příčky, pořizovala nová elektrika, kompletně se opravovaly omítky, které se oškrabovaly až na panel. Předělávaly se podlahy a stropy, dělala se nová koupelna, rozváděla voda. Došlo i na montáž kuchyně a pořizování vestavěných spotřebičů. Největší radost měla paní Jana z toho, že se v kuchyni a koupelně sladil druh obkladů. Dokonalé bydlení totiž dělají právě takové maličkosti.

Byt dnes disponuje třemi samostatnými pokoji a má rozlohu 60 m2.

*ČMSS a.s. se ke dni 12.3.2021 přejmenovala na ČSOB Stavební spořitelnu a.s.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Vladimír Polanský

Vladimír Polanský

Praha 10telefon:225 227 649zanechat kontaktnajít jiného poradce

Klientka se rozhodla přistěhovat blíž k dceři, aby mohla vypomáhat s vnoučaty. Prodej starého bytu a koupě nového proběhl hladce, byl jsem rád, že jsem měl možnost klientce dodat odvahu a pomoci jí vyřešit financování celkové rekonstrukce tak, aby bydlení bylo přesně podle jejích představ. Nyní žije spokojeně ve svém krásném bytě a těší se blízkosti své rodiny.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Vladimír Polanský vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole