Dětské království v novém bytě

„V blízkosti máme krásné sportoviště a školu pro dceru. Je tu vše, co potřebujeme.“Fotogalerie (6)
3 800 000 Kč12 měsíců
Radka U., Brno-Bohunice

Poskytnout dětem vlastní prostor je snem většiny rodičů. Před stejným problémem stála i paní Radka, která chtěla své malé dceři zajistit více soukromí, než jaký jí mohl nabídnout původní dvoupokojový byt. Společně žijí v Brně v Bohunicích, a přestože při nastěhování před sedmi lety neměla Radka k místu velký vztah, teď by už lokalitu neměnila.

Nový byt na stejné adrese

„V blízkosti máme krásné sportoviště a školu pro dceru. Je tu vše, co potřebujeme", popisuje Radka. 
Sehnat větší byt v této lokalitě bylo hodně těžké. Naštěstí se časem objevila nabídka, která se zdála jako ideální řešení. Sousedi ze stejného domu zvažovali prodej třípokojového bytu, který by plně vyhovoval představám naší hostitelky. Cesta k němu však nebyla jednoduchá.

Když se opravdu chce...

„Na nový byt byly 2 zástavy a dlouhodobě se řešilo schválení úvěru. Nebýt poradkyně paní Holoubkové z ČMSS, která se do toho vložila, těžko domýšlet, jak by vše nakonec dopadlo. Bylo to hodně psychicky náročné. I kvůli tomu, že prodej neprobíhal přes realitku a veškeré záležitosti s prodejem jsme tudíž museli řešit my."  Vložil se do toho i pan Holoubek, partner finanční poradkyně, paní Holoubkové.

S ČMSS měla paní Radka dobré zkušenosti už z minulosti.
S poradkyní paní Holoubkovou z ČMSS jsem spolupracovala už dříve, snažila se vždy vyjít maximálně vstříc. Z toho důvodu jsem se s financováním obrátila přímo na ni."

Šťastný konec

Na novém bydlení, i když ve stejném domě, si majitelka pochvaluje kromě většího prostoru i orientaci na jihozápad.

V předchozím bytě bylo chladněji. Tady je díky proslunění větší teplo. Takže na rozdíl od dalších členů domácnosti, kteří nadávají, že je zde moc velké horko, tak já jsem konečně spokojená," usmívá se paní Radka.

*ČMSS a.s. se ke dni 12.3.2021 přejmenovala na ČSOB Stavební spořitelnu a.s.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Nikol Holoubková

Nikol Holoubková

Jihlavatelefon:420 731 383 461zanechat kontaktnajít jiného poradce

S Radkou už spolupracuji velmi dlouho a za tu dobu se z nás staly kamarádky. Byla jsem u toho, když kupovala svůj první byt. Často jsme se bavily o tom, že by si přála větší byt. Když mi zavolala, že sousedé ve stejném domě takový prodávají, byla jsem nadšená. Je pro mě důkazem toho, že sny se plní!

Dnes už paní Radka s rodinou bydlí v novém bytě......který plně vyhovuje všem členům domácnostiPůvodní dvoupokojový byt začal být těsný......rodina se ale nechtěla stěhovat dalekoNakonec našli byt přímo ve stejném domě, kde bydleli...takže nemuseli měnit ani adresu

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Nikol Holoubková vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole