Domácí vinný sklípek

„Původně měl sklep dál sloužit jako skladiště, ale v průběhu rekonstrukce jsme zjistili, že by byla škoda jej nevyužít i jinak. Výsledkem je malý soukromý vinný sklípek!“Fotogalerie (7)
1 170 000 Kč3 roky
Rostislav P., Žacléř

Plánovaná rekonstrukce nevyužívaných prostor může někdy vyústit v nečekané finále. Když se pan Rostislav ze Žacléře rozhodl opravit fasádu domu, vyměnit okna a opravit sklep, který sloužil výhradně k uskladňování brambor a jablek, netušil, že se v průběhu prací všecko změní a on si rekonstrukcí splní svůj dávný sen.

„Se ženou jsme chtěli, aby se nám dobře bydlelo. K tomu samozřejmě patří i to, aby se nám doma líbilo. S manželkou jsme byli klienty ČMSS. Už dlouho jsme věděli, že chceme nová okna. Přáli jsme si využít slunečního světla k vyhřátí bytu, a tak jsme se rozhodli probourat na jižní straně obývacího pokoje a v dětském pokoji nová okna. Vzali jsme si proto úvěr a bydlení se pokusili trochu zvelebit.“

Spolu s okny se řešila fasáda a v plánu byla i rekonstrukce sklepa: „Původně měl sloužit dál jako skladiště, ale v průběhu rekonstrukce jsme zjistili, že by byla škoda jej nevyužít i jinak. Výsledkem je malý soukromý vinný sklípek!“ usmívá se pan Rostislav.

Rekonstrukce trvala šest měsíců a zdaleka ještě není u konce. Manželé se rozhodli ve zkrášlování svého bydlení pokračovat: „Takže nás teď čeká střecha, vikýře a přístřešek!“

Díky rekonstrukci má dům nyní 160 m2 obytné plochy s dispozicí 3+1.

*ČMSS a.s. se ke dni 12.3.2021 přejmenovala na ČSOB Stavební spořitelnu a.s.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Martina Kolínová

Martina Kolínová

Vrchlabítelefon:724 643 033zanechat kontaktnajít jiného poradce

Pan Rostislav si již delší dobu přál vylepšit svůj domov. Po celkové rekapitulaci se nám podařilo najít východisko jak snížit náklady rodiny, a tak si splnit svůj sen, mít nově zrekonstruovaný dům.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Martina Kolínová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole