Dříve jen prázdná louka, nyní nový domov

„Když jsem překročil ten pomyslný práh rozhodnutí, že do toho vážně půjdu, tak už jsem nemohl vycouvat.“Fotogalerie (10)
3 300 000 Kč
Lukáš K., Dubí

Postavit si vlastní dům chce kuráž a záchranář Lukáš se do toho pustil dokonce sám. „Bydlel jsem v Dubí před pár lety a pamatuji si, že na místě, kde teď stojí můj dům, byla dřív jen louka. Když jsem se dozvěděl, že se tu prodávají pozemky, neváhal jsem.”

Při jeho výběru dostal Lukáš od majitele tip na Lišku. „Zkontaktoval jsem paní Pospíšilovou a vše od koupě po finální stavbu probíhalo úplně bez problému,” říká Lukáš. K celému projektu ho vedla touha po svobodě. „Předtím jsem bydlel v paneláku. Chtěl jsem si naplánovat něco, co se doopravdy postaví. Kdybych koupil byt nebo už postavený dům, tak bych byl dispozičně omezený, musel bych se přizpůsobovat. Tady jsem si všechno zařídil tak, jak jsem chtěl.”

Odvaha byla potřeba hlavně na začátku. „Když jsem překročil ten pomyslný práh rozhodnutí, že do toho vážně půjdu, tak už jsem nemohl vycouvat,” vysvětluje Lukáš. „Dům je většinou na celý život. Všechno, co tu mám, jsem si sám při stavbě kontroloval. Prošla mi pod rukou každá cihla.”

Splnil si tak sen a postavil si dům i s terasou. Přál si patrový domek, aby mohl mít dole obývací pokoj s kuchyní a nahoře, kde je ložnice a koupelna, mít své soukromí. Časem bude z nějaké místnosti třeba i dětský pokoj.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Iva Pospíšilová

Iva Pospíšilová

Krupkatelefon:739 311 600zanechat kontaktnajít jiného poradce

Lukáš byl vždy solventní. Všechno probíhalo podle plánu, nikdy nedošlo k žádnému většímu zdržení. Je to doopravdy jedna ze staveb, která se zrealizovala celkem hladce bez větších zádrhelů.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Iva Pospíšilová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole