Dům, kam chodí srnky

„Dům na klíč byl pro nás naprosto nejschůdnější variantou.“Fotogalerie (9)
2 500 000 Kč9 měsíců
Ondřej S., Vizovice

Mnoho mladých rodin žije v nevyhovujícím malém pronajatém bydlení a sní o vlastním domě. Tohle byl případ i šestatřicetiletého strážníka Městské policie Ondřeje. „Toužili jsme koupit pozemek kolem Vizovic, protože se nám tady líbí,“ vysvětluje, „a navíc to máme kousek do práce.“

Zvažovali, jestli neudělat kompromis – než by se vhodného pozemku dočkali, pořídili by si starší dům a zrekonstruovali jej. Když měli jasno o pozemku, zvažovali zase, jestli se do stavby nepustit svépomocí. „Ale nakonec jsme se rozhodli pro dům na klíč, což pro nás byla naprosto nejschůdnější cesta,“ vypráví Ondřej.

Když jim navíc ČMSS nabídla nejlepší finanční podmínky pro pořízení vlastního bydlení, neváhali a rozhodli se jejich nabídku využít a dům na klíč si pořídit.


Vedle pozemku řešili i další důležité parametry – jaký projekt na klíč si vybrat, jakého dodavatele zvolit a o jaké individuální úpravy projektu požádat.

„Nejvíc odvahy a energie nás stálo vyřídit veškerou administrativu okolo stavby,“ vzpomíná Ondřej, „ale teď už si naše bydlení skutečně užíváme – a navíc nás teď chodí navštěvovat srnčí rodina.“

Dům na klíč má 130 m2 a dispozici 4+kk, z úvěru od ČMSS uhradili partneři kompletní stavbu. A spolupráce s Liškou? Tu si nemohou vynachválit!

*ČMSS a.s. se ke dni 12.3.2021 přejmenovala na ČSOB Stavební spořitelnu a.s.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Richard Pátík

Richard Pátík

Morkovicetelefon:728 338 388zanechat kontaktnajít jiného poradce

„Přirovnal bych tuto studii k cestě. Byla to cesta dlouhá, ale úspěšná a navíc úžasná spolupráce. A vždy když potkám Ondřeje a zeptám se co domeček, rozzáří se mu oči a usměje se. To mluví za vše. I díky tomu co Ondřej a jeho žena prožili v rámci stavby i mně dodali odvahu splnit si sen a začal jsem stavět.“

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Richard Pátík vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole