Dům v přírodě blízko Prahy

„Nejvíc odvahy jsme potřebovali k rozhodnutí odejít z města na venkov.“Fotogalerie (13)
8 000 000 Kč11 měsíců
Zuzana N., Dobřejovice

Tanečnice Zuzana odjakživa milovala město a myslela si, že na vesnici by se zlákat nikdy nenechala. Ale poté, co se jí narodilo dítě, začala se na život v přírodě dívat jinak.

„Z města pocházíme oba s manželem, městský život nám vždy vyhovoval. Po narození dítěte jsme si ale uvědomili, že pro jeho dětství bude nejlepší, když se poohlédneme po bydlení v rodinném domě. Úplně na začátku jsme se poohlíželi po větším bytě v Praze v blízkosti parku, ale poté, co jsme zjistili, že za cenu bytu v Praze můžeme mít dům v přírodě kousek od Prahy, rozhodli jsme se i s ohledem na dítě pro jinou variantu.“

Zuzana nejdříve zvažovala možnost rekonstrukce staršího domu, ale když s manželem narazili na nabídku prodeje pozemku v Dobřejovicích, zjistili, že je to místo přesně pro ně: „Kontaktovali jsme developera a dohodli se na koupi pozemku a zároveň realizaci hrubé stavby domu. Dokončovací práce jsme si už chtěli řešit vlastní cestou.“

Po zvládnutí hrubé stavby bylo třeba osadit vnější dveře a okna, vyřešit omítky a obklady z lícových cihel, instalovat podlahové topení, realizovat elektroinstalaci a rozvody, položit podlahu a dlažby, omítnout stěny, štukovat, vymalovat, usadit vanu, sprchový kout a toaletu v koupelně, stejně jako kuchyňskou linku a obklady v kuchyni. Nakonec se dláždila terasa.

„Nejvíc odvahy jsme potřebovali k rozhodnutí odejít z města na venkov. S odstupem času nejenom že tohoto rozhodnutí nelitujeme, ale jsme tady opravdu šťastní. Dům má šest pokojů a kuchyňský kout, obýváme 180 m2 .“

Paní Zuzana si pochvaluje také spolupráci s finančním poradcem ČMSS: „Klientkou ČMSS jsem byla už deset let, takže spolupráce při stavbě našeho nového domu s nimi byla logická,“ uzavírá.

*ČMSS a.s. se ke dni 12.3.2021 přejmenovala na ČSOB Stavební spořitelnu a.s.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Ester Lovászová

Ester Lovászová

Praha 10telefon:724 926 060zanechat kontaktnajít jiného poradce

Paní Zuzana je naší věrnou klientkou. Představu svého krásného domu už dolazenou měla, při ladění úvěru na míru jejím potřebám byla sama překvapena, co vše si může dovolit a jak výhodný úvěr jí můžeme nabídnout. Nabídku jsme ušily přímo na míru, proto byla volba jasná. Financovala s námi již podruhé.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Ester Lovászová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole