Interiér s krbem na biolíh

„Dopředu mě hnala motivace bydlet v novém hezkém obydlí.“Fotogalerie (11)
600 000 Kč5 týdnů
Vladimír P., Praha 4 - Háje

Pohnutky pro pořízení vlastního bydlení mohou být různé. V případě pana Vladimíra to byla touha dopřát malému synovi hezčí domov a zvýšit komfort bydlení celé rodiny.

Jednačtyřicetiletý Vladimír zrovna měnil práci, a tak se mohl maximálně věnovat rekonstrukci. Sám řešil interiér a s ohledem na svou zručnost se rozhodl, že i většinu manuální práce zvládne sám. „Jenom na elektřinu, podlahu, instalaci podlahové krytiny, sádrokartonové podhledy a krb na biolíh jsem si najal firmu,“ vypočítává. Sám si pak boural příčky, instaloval dveře a řešil tisíce drobností.

„Dopředu mě hnala motivace bydlet v novém hezkém obydlí. Realizací jsme si splnili sen žít v bytě vymyšleném a zařízeném přesně tak, jak jsme jako rodina chtěli. Jsme nesmírně rádi, že jsme si spoustu věcí mohli vybudovat sami podle sebe. A to i přes to, že se jednalo o časově i materiálově velmi náročnou rekonstrukci.“

Rodina pana Vladimíra nyní obývá byt na Praze 4 o rozloze 76 m2 s dispozicí 3+kk. Pan Vladimír plánuje v brzké budoucnosti rekonstruovat ještě koupelnu.

 

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Veronika Langová

Veronika Langová

Praha 10telefon:225 227 652zanechat kontaktnajít jiného poradce

Klient potřeboval dofinancovat koupi bytu a jeho rekonstrukci. Vzhledem k tomu, že již měl uzavřenou smlouvu o stavebním spoření jeho první kroky vedly do Lišky. Vše proběhlo rychle a k velké spokojenosti klienta.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Veronika Langová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole