Koupě a rekonstrukce domu přímo v Brně

„Nejvíc odvahy jsme potřebovali k rozhodnutí zůstat v domě i poté, co jsme zjistili, že oproti našim představám je v absolutně nevyhovujícím stavu.“Fotogalerie (10)
4 500 000 Kč6 měsíců
Andrea Č., Brno

Zdravotní sestra, paní Andrea, původně bydlela v centru Brna: „Už jsme ale dál nechtěli platit vysoký nájem, a tak jsme se rozhodli koupit domek za Brnem.“

Vyprávění by mohlo skončit tím, že si rodina pořídila příjemnou nemovitost na venkově, ve které žijí všichni šťastně dodnes, avšak realita se ukázala jiná: „Byli jsme zvyklí žít ve městě a postupně se začínalo ukazovat, že nám život mimo město ne úplně vyhovuje. Po dlouhém hledání, koupi a prodeji další nemovitosti mimo Brno, jsme se nakonec rozhodli pokusit se sehnat dům přímo v Brně.“

A tím začala paní Andree další životní etapa: „Když jsme se konečně do vysněného domu nastěhovali, hned první den jsme zjistili, že je v domě totálně nefunkční kanalizace. Okamžitě jsme tak museli rozkopat celý dům, protože se ukázalo, že kanalizace potřebuje urgentně opravit. A pak jsme začali řešit rozvody vody a plynu, elektroinstalaci, podlahy, dlažbu. V kuchyni jsme rovnou vyměnili okna, zdili jsme, omítali, obkládali, malovali, nakonec ještě dovybavovali kuchyni a koupelnu a dělali terénní úpravy dvoru a zahrady. Nejvíc odvahy jsme potřebovali k rozhodnutí zůstat v domě i poté, co jsme zjistili, že oproti našim představám je v absolutně nevyhovujícím stavu, vlastně ruina. Jenže jsme neměli kam jít, tak nezbývalo, než se do oprav pustit a vlastně se strašlivě zadlužit,“ přiznává paní Andrea.

Dům má dnes luxusní rozlohu 160 m2 a dispozici 4+1 a paní Andrea je šťastná, že i přes všechny nepřízně má svoje vlastní bydlení tak, jak si přála.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Daniela Zapletalová

Daniela Zapletalová

Brno - Královo Poletelefon:420 602 866 159zanechat kontaktnajít jiného poradce

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Daniela Zapletalová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole