Rekonstrukce koupelny a kuchyně za tři týdny

„Chtěli jsme byt, který ještě neprošel rekonstrukcí, protože jsme si přáli udělat úpravy podle vlastních představ.“Fotogalerie (6)
1 000 000 Kč3 týdny
Martina L., Přerov

Paní Martina si před několika lety založila u ČMSS stavební spoření. Když doběhlo, rozhodla se s přítelem pořídit si za naspořené peníze společné bydlení: „Chtěli jsme byt, který ještě neprošel rekonstrukcí, protože jsme si přáli udělat úpravy podle vlastních představ. A protože jsme měli u ČMSS stavební spoření, logickým krokem bylo požádat o úvěr zase u ní. Vyřizování proběhlo bez problémů a tak jsme mohli začít realizovat naše plány konkrétně.“

Při rekonstrukci bylo pro Martinu důležité sehnat spolehlivou stavební firmu, která nejenom vybourá staré jádro, ale postará se o vše od elektroinstalace přes odpady, dlažbu, obklady, usazování sanity v koupelně i linku v kuchyni až po vymalování. Navíc bylo v plánu změnit dispozice bytu, aby se zvětšila kuchyň i koupelna, a na to si Martina na mateřské dovolené sama netroufala.

Celá rekonstrukce trvala pouhé tři týdny: „Nejvíc odvahy mě stálo půjčit si milion. Ale byt jsme potřebovali, a tak jsme do toho šli.“

Chytrá přestavba pomohla Martině s rodinou využít plochu bytu s dispozicí 2+kk maximálně. Na svém rozhodnutí by dnes nic neměnila.

*ČMSS a.s. se ke dni 12.3.2021 přejmenovala na ČSOB Stavební spořitelnu a.s.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Anna Roubíčková

Anna Roubíčková

Přerov 2telefon:602 779 842zanechat kontaktnajít jiného poradce

Paní Martina je moji klientkou cca 20 let. Bydlela se svými rodiči, a když založila rodinu, vznikla potřeba si pořídit vlastní byt, ve stejném domě se naskytla možnost koupit byt. Klientka se však bála čerpat úvěr, nabídla jsem jí optimální řešení a koupě byla realizována. Klientka je velmi spokojená s bydlením a se splácením nemá žádný problém. Při mojí první návštěvě jsem celé rodině předala dárek do NOVÉHO BYTU. S rodinou jsem neustále v kontaktu.

Kuchyňská linka dle přáníPříjemné stolování v nové kuchyniRekonstrukce bytu se týkala i chodbyRekonstrukcí jádra se docílilo prostornější koupelnyV kuchyni je nové vše včetně podlahDíky rekonstrukci je u kuchyně větší

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Anna Roubíčková vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole