Moderní dům u lesa kousek do Havířova

„Když se nám narodilo druhé dítě, bylo už na čase se opravdu přestěhovat.“Fotogalerie (9)
3 000 000 Kč1 rok
Petr, Havířov

Petr a Kristýna si vždy přáli vlastní domek se zahradou. S prvním synem, jemuž lékaři diagnostikovali autismus, ještě žili v bytě, ale po narození druhého dítěte bylo jasné, že jim stávající bydlení stačit nebude. „Já jsem jako malý bydlel v domě a vždycky jsem toužil dopřát svým dětem to samé. Když se nám navíc narodil druhý syn, věděli jsme, že už je na čase se přestěhovat. Chtěli jsme více prostoru, kde si děti budou moct hrát,” vzpomíná Petr.


Začátek ale nebyl lehký, protože jejich finanční situace nevypadala zrovna růžově. „Měli jsme tehdy několik starších půjček a já jsem navíc byla na mateřské. Teď už chodíme do práce oba dva, takže je to jednodušší,” říká Kristýna. V té době poznali poradkyni od Lišky paní Holtzerovou, s níž začali jejich nelehkou situaci otevřeně řešit. Paní Holtzerová vše propočítala a pomohla jim naplánovat financování tak, aby jim zůstala jen půjčka na bydlení a mohli se nastěhovat co nejdříve.

Najít vhodné bydlení jim trochu trvalo, ale pak se přes rodinnou známou dozvěděli, že se kousek od Havířova staví nové domky. „Zaujalo nás i to, že se novostavba nachází kousek od lesa, a tak jsme si ji šli prohlédnout. Když jsme domek uviděli, trochu nás zarazilo, jak je malý, ale jakmile jsme vešli dovnitř, nemohli jsme vyjít z údivu,” říká Petr. „Proto jsme se sešli s paní Holtzerovou a udělali jsme si odhad. Potom to už šlo ráz na ráz.”

Rodina se nastěhovala a teď už se jen těší, jak si budou svůj nový domov postupně zvelebovat. „Jsme tu spokojení a kluci jsou rádi, že mají zahradu, v létě jsme tu měli dokonce i bazén. Navíc je skvělé, že když jsme s Petrem v kuchyni, vidíme na ně a víme, že nemůžou utéct na cestu. Jde nám hlavně o pohodu, máme tu klid.”

*ČMSS a.s. se ke dni 12.3.2021 přejmenovala na ČSOB Stavební spořitelnu a.s.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Lenka Holtzerová

Lenka Holtzerová

Havířovtelefon:731 489 846zanechat kontaktnajít jiného poradce

Klienti měli dříve více různých půjček a byli smutní – nyní mají úvěr pouze na bydlení – pořídili si vlastní dům se zahradou a jsou šťastní. Zjistili, že jediné co má opravdu smysl, je investovat do vlastního bydlení. Radost klientů prožívám s nimi, mohou mi kdykoliv zavolat, vždy ráda pomůžu. Díky nízkým splátkám a výhodnému financování přes ČMSS si vlastní bydlení může dovolit i mladá rodina s malými dětmi.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Lenka Holtzerová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole