Nízkoenergetický byt naležato

„Řekl jsem si, že chci v životě ještě něco dokázat.“Fotogalerie (12)
2 135 000 Kč1 rok
Jan H., Choltice

Ze špatných zkušeností vzejde vždy něco dobrého – u Jana to byl rozvod. Nyní si plní sen a staví si vlastní dům. „Řekl jsem si, že chci v životě ještě něco dokázat, a tak jsem se do toho vrhnul sám. Vždycky jsem toužil mít zahradu, proto jsem volil variantu zahrada a byt naležato.”

Domek je trochu menší. Má jen ložnici, obývací pokoj s kuchyní, koupelnu a komoru. Jan si přál dům bezbariérový a zároveň i nízkoenergetický. „Znamená to nejen usnadnění práce, ale i ušetření energií.  Na stavbu se jezdím dívat už od jara a vysledoval jsem, že sluníčko se točí okolo celého domu, takže ho bez problému vytopí a teplo drží velmi dlouho. Je odizolovaný, takže vlastně funguje jako lednička.”

Při vyřizování úvěru bylo třeba hodně trpělivosti, kterou finanční poradkyně paní Komínková naštěstí měla. Janovi ji doporučil jeho kamarád, který s ní byl také spokojený. „Chtěl bych paní Komínkové poděkovat, nebylo to vůbec jednoduché. O hodně věcí se postarala beze mě, umí si poradit,” říká Jan.

Nakonec bylo ještě třeba počkat na zapojení elektřiny, aby se mohl Jan zabydlet. Nábytek si vyráběl sám, a jak se tato finální fáze povedla, se můžete dozvědět z vypovídajících fotografií. „Jsem hrozně šťastný, že se to podařilo. Když je na to člověk sám, je všechno složitější. Proto moc oceňuji, že do toho paní Komínková šla se mnou.”

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Jitka Komínková

Jitka Komínková

Hlinskotelefon:775 074 117zanechat kontaktnajít jiného poradce

Jan je opravdu pečlivý a spolehlivý, ve všem má pořádek. Vždycky okamžitě donesl a zařídil, co bylo potřeba. Jsem ráda, že se to takhle povedlo.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Jitka Komínková vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole