Nový domek kousek od Brna

„Všechny jen zajímalo to, čím budeme ručit, ale co bychom chtěli my, nezajímalo nikoho. U Lišky to bylo lepší.“Fotogalerie (11)
3 200 000 Kč4 roky
Vojtěch a Michaela V., Pohořelice

Manželé Vojtěch a Michaela si přáli zůstat v Brně, ale nechtěli bydlet v bytě. „Bydlela jsem s rodiči v paneláku, potom jsme se přestěhovali do rodinného domu, takže jsem měla představu, jak to na obou stranách probíhá. Pozitiva u domku převažovala a finančně to vycházelo skoro stejně jako byt,” říká Michaela. „Hledali jsme nemovitost v okolí Brna a našli jsme tento přijatelný pozemek kousek od Brna v Pohořelicích,” doplňuje Vojtěch.

Pozemek s domkem měl několik majitelů, takže koupě nebyla jednoduchá. „Bylo to složitější, realitní kancelář přislíbila, že to vyřeší. Slib ale nesplnila, takže jsme majitele museli objet sami. Nakonec to ale vyšlo.” vysvětluje Vojtěch. Manželé předtím s Liškou nespolupracovali, ale když se šli zeptat do banky, tak se s nimi nechtěl moc nikdo bavit. „Všechny jen zajímalo to, čím budeme ručit, ale co bychom chtěli my, nezajímalo nikoho. U Lišky to bylo lepší,” vysvětluje Vojtěch. Manželům pomáhal nejen s koupí a úvěrem finanční poradce, otec Michaely, pan Klein. „Byl dokonce tak ochotný a objížděl s námi i bez nás všechny zainteresované strany,” směje se Michaela.

„Původní domek byl, dá se říct, něco jako chlév. Museli jsme ho zbořit a postavit si nový,” říká Vojtěch. Kromě střechy a topení si dům stavěl Vojtěch svépomocí. „Nejdříve jsme plánovali, že to bude malý domeček. Tohle tu vůbec nemělo být, ale vyplynulo to ze situace. Prostě jsme se do toho pustili.”

Nyní čekají manžele už jen drobnosti, terasa a zahrada. „Manžel musí pořád něco kutit, je velký zahrádkář. Domek byl pro nás ideální volbou. Dostupnost do Brna je také skvělá, cesta trvá asi patnáct minut. Je tu všechno, co potřebujeme,” říká Michaela.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Jan Klein

Jan Klein

Hodoníntelefon:420 737 317 973zanechat kontaktnajít jiného poradce

Mně se s Vojtěchem a Michaelou pracovalo perfektně. Snažím se s každým klientem jednat tak, abychom podmínky nastavili co nejlépe a aby mu to vyhovovalo.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Jan Klein vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole