Podařená rekonstrukce v odstínech zelené

„Vzít si ve dvaceti dvou letech úvěr na byt o rozloze 140 m2 chtělo odvahu, ale riskla jsem to.“Fotogalerie (9)
1 000 000 Kč2 měsíce
Barbora Z., Chudenice

Barbora společně se svým přítele Markem mají rozhodně odvahy na rozdávání. Ve svých mladých letech se rozhodli investovat do vlastního bydlení a pořídit si velkorysý byt v Chudenicích.

„V Chudenicích jsem se narodila a mám to tady ráda,“ začíná vyprávět Barbora. „Jednoho dne jsem náhodou potkala známého a ten mi dal tip na bytovou jednotku k prodeji. Fantastické na ní bylo, že se jednalo o byt nacházející se v sousedství bytu, ve kterém jsem vyrůstala s maminkou. Takže když se naskytla možnost jej koupit, ani na chvíli jsem nezaváhala. Výhodou jeho pořízení bylo, že jsem se nemusela nikam daleko stěhovat a začínat život v cizím městě.“

Po prohlídce bydlení si Barbora s Markem okamžitě zažádali o úvěr. „Nezbytné zařizování po úřadech proběhlo rychle a mohli se stěhovat.“ Bydlení však nebylo ve stoprocentní kondici. Řešila se ještě nová elektrika, plyn a voda, a nakonec byli rádi, že si vzali úvěr o něco vyšší.

„Vzít si ve dvaceti dvou letech úvěr na byt o rozloze 140 m2 chtělo odvahu, ale riskla jsem to,“ směje se Barbora a hned líčí své další plány. „Do budoucna bych chtěla zrekonstruovat ještě půdní prostory. A jestli jsem měla něco udělat jinak? Možná jsem si měla vzít větší půjčku, a to rovnou na postavení vlastního domu,“ uzavírá Barbora se smíchem.

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Veronika Votíková

Veronika Votíková

Klatovytelefon:607 578 460zanechat kontaktnajít jiného poradce

Při koupi tohoto bytu bylo několik překážek, které jsme s Barborou a Markem zvládli překonat. Klienti měli velkou odvahu pořídit si takový byt a zároveň se pustit do náročné rekonstrukce. Věřím, že jsem jim pomohla splnit sen.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Veronika Votíková vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole