Proměna koupelny ve starším bytě

„Přál jsem si, aby náš byt trochu vypadal, a tak mi nezbývalo nic jiného, než se pustit do rekonstrukce.“Fotogalerie (4)
100 000 Kč1 měsíc
Jaroslav S., Louny

Původní koupelna v Jaroslavově bytě už nebyla v nejlepším stavu, takže bylo na čase s ní něco udělat. „Povedlo se mi nashromáždit finance, protože jsme oba s manželkou měli stavební spoření. Našel jsem firmu, ale podle jejich propočtů jsme měli našetřenou jen půlku. Obrátil jsem se tedy na Lišku.”

Před několika měsíci dostala Jaroslava na starost finanční poradkyně paní Pospíšilová, které se  na  schůzce o rekonstrukci koupelny  zmínil jen letmo. Když potom zjistil, kolik peněz by na ni bylo zapotřebí, přišel za paní Pospíšilovou znovu. Zpočátku nešlo domluvit úvěr úplně jednoduše, ale za nějakou dobu se vše vyřešilo.

„Stará koupelna začínala už dokonce i trochu plesnivět. Přál jsem si, aby náš byt trochu vypadal, a tak mi nezbývalo nic jiného, než se do rekonstrukce pustit,” říká Jaroslav. „Odvahu mi dodala i manželka, na Lišku si také nemůžu vůbec stěžovat, naopak.”

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Iva Pospíšilová

Iva Pospíšilová

Krupkatelefon:739 311 600zanechat kontaktnajít jiného poradce

Ačkoli se jednalo pouze o sto tisíc, nebylo řešení úvěru úplně jednoduché. Po dvou týdnech jsme ale naštěstí nalezli řešení a smlouvu uzavřeli.

Vše se dělalo nově – obklady i sanitaDo poměrně malé koupelny se povedlo umístit i vanuPohled z chodby na koupelnu a toaletuObklady na toaletě jsou stejné, jako v koupelne

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Iva Pospíšilová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole