Proměna starobylého domu

„Při rekonstrukci jsem chtěl zachovat původní ráz našeho domu.“Fotogalerie (11)
900 000 Kč12 let
Jaroslav J., Blatno

„Když jsem byl menší, tak jsme na fasádě našeho domu odkryli rok postavení 1880. Při rekonstrukci jsem chtěl jeho původní ráz zachovat,” vypráví Jaroslav. V domě, který chtěl opravit, bydlí zároveň i jeho maminka. Začátky nebyly jednoduché.

„Všechny banky nade mnou ohrnovaly nos. Před dvanácti lety jsem ale potkal bývalou spolužačku, která pracovala pro Lišku. Koupi a první rekonstrukci zprostředkovala ona.” Časem si Jaroslav vzal další úvěry, původní částka totiž na rekonstrukci nestačila. Letos na jaře mu finanční poradkyně paní Čupová nabídla, jestli by nechtěl od Lišky využít novou akci a zrekonstruovat ještě něco dalšího. „Když mě paní Čupová oslovila, nebylo co řešit.” Všechny úvěry se tak spojily do jednoho a přidaly se ještě další peníze.

Rekonstrukce kvůli špatné spolupráci se stavaři neprobíhala vždy hladce, takže se Jaroslav musel postarat o plno věcí sám. Kuchyň se dělala na míru, je nové schodiště i koupelna, z půdy vznikla ložnice. „Proměna je to obrovská, jak interiéru, tak exteriéru. Teď plánujeme novou střechu. To bude poslední tečka, aby dům vypadal zvenku alespoň trochu tak, jak vypadá zevnitř.”

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Anna Čupová

Anna Čupová

Chomutovtelefon:774 108 063zanechat kontaktnajít jiného poradce

Jaroslav je náš dlouholetý klient a vždy, když něco potřeboval, obrátil se na nás. Díky naší nabídce šla úroková sazba dolů, na splátkách se to pozná. Tím, že se úvěr sloučil do jednoho, je vše výrazně lepší.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Anna Čupová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole