Rekonstrukce bytového jádra

„Původně jsme řešili jen standardní výměnu jádra, ale nakonec jsme přestavbu využili i ke zvětšení plochy kuchyně na úkor předsíně.“Fotogalerie (6)
200 000 Kč3 týdny
Eva L., Přerov

Staré jádro jsme měli v bytě 35 let a už nutně potřebovalo rekonstrukci. Nejdřív jsme mysleli, že půjdeme cestou rekonstrukce jádra starého, ale po poradě s paní makléřkou ČMSS jsme se rozhodli jít do toho z gruntu,“ vypráví paní Eva.

Na spolupráci s finanční poradkyní ČMSS má ostatně jen ty nejlepší reference: „Důležité bylo sehnat spolehlivou stavební firmu, která by kompletní práce provedla. I s tím nám nakonec pomohla paní z ČMSS. A výsledek? Jsme absolutně spokojeni!“

V bytě bylo třeba vybourat staré jádro a postavit nové z Ytongu. Firma rekonstruovala rovněž elektroinstalaci a odpady. Nové zděné jádro dostalo hezké obklady, nový sprchový kout, umyvadlo a toaletu. A to nebylo všechno. Na své si přišla i kuchyň, do které přibyla stejně jako v předsíni nová plovoucí podlaha, paní domu se dočkala i vysněné kuchyňské linky a předsíň vestavěné skříně. Firma nakonec ještě celý byt vymalovala – a za tři týdny bylo hotovo!

„Největší strach jsem měla z úvěru. Ale vše šlo tak rychle, že jsem se ani nestačila pořádně bát. Původně jsme řešili jen standardní výměnu jádra, ale nakonec jsme přestavbu využili i ke zvětšení plochy kuchyně na úkor předsíně,“ uzavírá spokojeně paní Eva.

*ČMSS a.s. se ke dni 12.3.2021 přejmenovala na ČSOB Stavební spořitelnu a.s.

Odvahu k realizaci právě vašeho snu o bydlení vám rádi dodají naši specializovaní poradci.

Odvahu k realizaci právě vašeho snu o bydlení vám rádi dodají naši specializovaní poradci.<br/><br/>telefon:225 225 225zanechat kontaktseznam poradců
Vestavěná skříň s komodou v chodběJídelní stůl s výhledem z oknaKoupelna po rekonstrukciV kuchyni je i nová plovoucí podlahaNově zvětšená kuchyněZmenšená chodba je účelně zařízená

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole