Stavba domu jako koníček

„Pokaždé říkám, že tohle už je poslední věc, co tu dělám, ale neumím stavět nic malého, takže se nám to trochu rozrostlo.“Fotogalerie (11)
2 070 000 Kč11 let
Petr J., Vrbatův Kostelec

Petr si vždy přál vlastní bydlení, a proto před osmi lety začal hledat pozemky. „Byla to čirá náhoda. Přes známého jsem se dozvěděl o pozemcích ve Vrbatově Kostelci za celkem dobrou cenu. Slovo dalo slovo, a tak jsem jeden z nich koupil,” říká Petr.

Když začal řešit financování, nemusel se dlouho rozhodovat. „V Lišce mám příbuzné a jejich produkty se mi líbí, takže to byla jasná volba,” vysvětluje Petr. O úvěr se starala paní Komínková. „Ve všem mi pomáhala, druhý úvěr jsme spolu refinancovali a navyšovali.”

Protože je stavař, celý  dům navrhl sám  a neustále ho vylepšuje. Na zahradě vybudoval  i pergolu a dřevník a nyní se pustil do malého domku  pro své dva syny, což by měla být poslední stavba. „Je to takový můj koníček, realizuju tady své nápady. Naštěstí při mě stojí celá rodina, všichni mi sem chodili pomáhat.”

„Pokaždé říkám, že tohle už je poslední věc, co tu dělám, ale neumím stavět nic malého, takže se nám to trochu rozrostlo,” směje se Petr. „Teď už ale jen dokončím plot a je opravdu hotovo.”

Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Jitka Komínková

Jitka Komínková

Hlinskotelefon:775 074 117zanechat kontaktnajít jiného poradce

Všechno probíhalo bez problémů. Petr věděl, co chce, a měl i vlastní prostředky. Byl to takový ideální úvěr.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Jitka Komínková vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole