< zpět na seznam výhod
Loutka pro malé nadšence

Loutka Animáček 1+1 za jedinečnou cenu

499 KčSleva končí 30. 9. 2020
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
pro všechnyFotogalerie (7)

Animáček

Pořiďte si dvě loutky Animáčka a zaplaťte jen 499 Kč! Animáček  je malá, snadno ovladatelná loutka se kterou si můžete zahrát jakoukoliv postavu. Dá se pomalovat a obléct do kostýmu z kousků látek dle vaší fantazie. Loutky tohoto typu jsou velmi populární ve spoustě školek, tvořivých kroužků a výtvarných dílniček.
Animáček je vstupní branou do světa loutek.

Originální dřevěná hračka

Nechcete investovat do hraček, které se za chvilečku okoukají a rozbijou? Vsaďte na českou tradici, kvalitní materiály a kreativitu svého dítěte. Překvapte potomka hračkou, která pro něj bude mít speciální hodnotu:

  • Máte doma malého šikulu, co rád vyrábí?
  • Chcete podpořit dětskou zručnost a fantazii?
  • Chcete hračku, které si bude potomek vážit?
  • Nebaví vás laciné a nekvalitní hračky zaplavující náš trh?

Vhodné pro děti od 6 do 12 let.

10% sleva na sety na výrobu loutek

Máte doma malého kutila, který miluje vyrábění? Tak mu dopřejte radost z toho, že vytvoří něco smysluplného, funkčního a ještě trvalého – loutku. Nyní totiž máme výhodu na 10% slevu při koupi komponent a setů připravených k výrobě loutek.

 

Dřevěné hračky a loutky

Dřevěné hračky jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, navíc jsou trvalejší, než jejich plastová konkurence. Objevte široký výběr dřevěných hraček a loutek za příznivé ceny, které volně navazují na ty tradiční – dětské hračky našich babiček.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Nakupte na e-shopu


Slevu již máte v košíku aktivovanou. Slevu nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami poskytovanými v době návštěvy e-shopu. Platí do vyprodání zásob. Cena 499 Kč je konečná, poštovné nebudete platit.


Loutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšence