< zpět na seznam výhod
Retro sklenice Diamond

Retro sklenice z edice Diamond se slevou

15 %Sleva končí 30. 6. 2021
Získat slevu
pro všechnyFotogalerie (2)

Crystalite sklenice Diamond se slevou

Využijte 15% slevu a pořiďte si designový set sklenic Diamond  whisky nebo tumbler. Výhodná cena od ČSOB Stavební spořitelny platí při koupi setu 6 sklenic až do konce dubna.

Edice Diamond jsou krásné masivní retro sklenice vyráběné z bezolovnatého skla se zvýšenou odolností proti poškrábání. Jsou vhodné pro servírování alko i nealko nápujů a nemusíte se bát je dávat do myčky.


Diamond whisky sklenice 230 ml

Cena eshop: 6× 79  Kč 
Cena pro klienty: 6× 67 Kč – sleva 15 %


Diamond tumbler sklenice 260 ml

Cena eshop: 6× 85  Kč 
Cena pro klienty: 6× 72 Kč – sleva 15 % 


Na e-shopu pra-sklo.cz si můžete vybrat z nabídky největšího českého producenta křišťálového skla – skláren Crystalite Bohemia a.s. Historie moderní sklárny začíná v r. 1967, kdy byla zahájena výstavba nového sklářského provozu. V letech 1998–2000 byly instalovány tavící agregáty a velké lisy umožňující výrobu předmětů o velikosti do 45 cm, s maximální hmotností do 5 kg. V r. 2008 byla výroba v továrně pod značkou Sklo Bohemia a.s. kvůli špatné finanční situaci zastavena. Znovuotevření se sklárna dočkala v říjnu r. 2009 pod novým jménem Crystalite Bohemia s.r.o. V současnosti světelská sklárna provozuje 5 tavících agregátů s denní kapacitou utavení 145 tun skloviny.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu
    (e-mail, SMS)
  4. Při nákupu zvýhodněného produktu na www.pra-sklo.cz zadejte kód do poznámky v objednávce. Nejprve obdržíte běžné potvrzení objednávky se standartní cenou, posléze vám bude zaslán potvrzovací email s již zvýhodněnou cenou pro vás!

Doprava zdarma při celkové objednávce nad 3500 Kč.


Retro sklenice DiamondRetro sklenice Diamond