< zpět na seznam výhod
Gebas atelier architects s. r. o.

Sleva na projekt při realizaci stavby

30 000 KčSleva končí 30. 9. 2020
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
pro všechnyFotogalerie (4)

Chystáte se bydlet ve vlastním?

Využijte slevu 30 000 Kč na projekt domu při realizaci stavby. Gebas atelier architects nabízí komplexní službu zahrnující návrh domu, návrh interiéru, 3D vizualizaci, autorský dozor při stavbě, inženýring, realizaci stavby a kolaudaci.
Prohlédněte si katalog Gebas domy.

Proč Gebas atelier?

Gebas atelier architects s. r. o. je společnost architektů, projektantů a stavebníků. Na trhu se pohybuje od roku 2005. Ve své práci klade důraz na individualitu, preciznost, lidský přístup a energeticky úsporné moderní bydlení. Věnuje se návrhům a realizaci staveb – domů, bytů, komerčních objektů, sportovišť, rekonstrukcím starších domů či bytů. Poradí si s tvorbou designu interiérů, vizuálním stylem a celkovým řešením vč. návrhu a rozmístění nábytku, svítidel a použitého materiálu.

Gebas atelier architects s. r. o. zajistí celý stavební management, výkon technického dozoru investora, organizaci a vyhodnocení výběrových řízení, zajištění kolaudací staveb, pokolaudační servis, vypracování průkazů energetické náročnosti budov.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro vygenerování kódu (e-mail, SMS)
  4. Slevu je možno uplatnit v atelieru v Praze - Bělohorská 39, Praha 6 – Břevnov a Hradci Králové – Tomkova 620, Hradec Králové 3. Případně po domluvě v Brně.
  5. Podmínkou pro čerpání slevy je smlouva na realizaci domu.

Gebas atelier architects s. r. o.Gebas atelier architects s. r. o.Gebas atelier architects s. r. o.Gebas atelier architects s. r. o.