< zpět na seznam výhod
Designové lampy MooDoo

Relaxační lampy MooDoo se slevou

15 %Sleva končí 31. 3. 2021
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
pro všechnyFotogalerie (9)

Designové lampy Tomáše Paula

Pohodovou atmosféru vám doma vytvoří ambientní osvětlení MooDoo. Přináší jedinečnou náladu a hru světla a stínu a svým kouzlem svádí k relaxaci. Milují doteky světla a nás inspirují k životu.

"MooDoo jsou v podstatě meditační lampy, jejichž světlo je stejně teplé a měkké, jako by prostor byl prozářen světlem ohně vycházejícího z krbu."

Tomáš Paul, výtvarník a scénograf

Stínidla lamp jsou vyrobena ze speciálně upraveného nehořlavého papíru. Technologie MooDoo Nano – laminovaný, vysoce odolný, voděvzdorný, antistatický papír u svícnů s nehořlavou úpravou je výsledkem spolupráce studia MooDoo a progresivní papírny NanoGraph dceřiné společnosti ceninové papírny Neograph zaměřené na vývoj a produkci nano papíru.

Svojí náladou hry světla  vzbuzují pocit uvolněnosti a klidného stavu mysli.

 

 

Jak čerpat výhodu?

    1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
    2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
    3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS), nebo přejděte na web partnera
    4. Při nákupu na e-shopu uveďte kód výhody vložením slevového kuponu do pole "Slevový kód" při odesílání objednávky


Každý slevový kód lze použít pouze jednou. Slevu nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami poskytovanými v době návštěvy e-shopu.


Relaxační lampa MooDoo Guard Designové lampy MooDooDesignové lampy MooDooDesignové lampy MooDooDesignové lampy MooDooDesignové lampy MooDooDesignové lampy MooDooDesignové lampy MooDooVýtvarník Tomáš Paul