< zpět na seznam výhod
Sleva na nábytek Jelínek

Značkový nábytek z masivu se slevou

7 %Sleva končí 30. 6. 2021
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
Jen pro klientyFotogalerie (4)

Vytvořte si domov s vůní přírody

Vyrábíme pro Vás značkový nábytek z masivního DUBU a BUKU. Pružně reagujeme na Vaše požadavky, nabízíme také zhotovení atypických zakázek na základě Vašeho požadavku nebo dle zadání Vašeho architekta.

Na veškerý náš nábytek poskytujeme nadstandardní záruku 5 let, protože se řídíme heslem našich předků “Poctivou prací získat důvěru zákazníků.” a za jeho kvalitu ručíme svým jménem.

Více informací na www.jelinek.eu

Věříme v poctivou řemeslnou práci

Kvalitní nábytek z masivního dřeva začal vyrábět náš pradědeček a v jeho tradici pokračujeme již přes 120 let. V krvi nám už po 5 generací koluje vášeň pro dřevo a pro poctivou řemeslnou práci, promítnutou do každého detailu. Společně se snažíme, aby se naše jméno stalo synonymem pro nejkvalitnější nábytek z masivu a nejlepší péči o zákazníky nejen v Česku, ale i v celé Evropě.
Ing. Tomáš Jelínek

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Stáhněte si PDF voucher nebo si ho nechte zaslat na e-mail
  4. Váš voucher předložte při nákupu na prodejně nebo zadejte kód v e-shopu a získejte slevu 7 % na objednávku našeho nábytku


Sleva neplatí na již zlevněné produkty a není možné ji kombinovat s jinými akčními nabídkami. Slevu je možné uplatnit na podnikových prodejnách a na e-shopu www.jelinek.eu.


Značkový nábytek z masivuVytvořte si domov s vůní přírodyVěříme v poctivou řemeslnou práciZakládáme si na designu a funkčnosti