< zpět na seznam výhod
Sleva na dveře v barvě bílá hladká Standard

Dveře v barvě Bílá hladká Standard

20 %Sleva končí 30. 6. 2021
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
Jen pro klientyFotogalerie (3)

Sleva ve výši 20 % na dveře v barvě Bílá hladká Standard

Každý, kdo se rozhodne rekonstruovat nebo už staví nový dům, by měl myslet na to, jak bude vypadat jeho interiér za pár let a vybírat zařízení tak, aby nezevšednělo a bylo stále moderní a pěkné. A proto Sapeli nabízí dveře v povrchu Bílá hladká Standard s jedinečnou slevou 20 %, když je koupíte v kompletu se zárubní. Dveře v barvě Bílá hladká Standard mají 6 vrstev ekologicky šetrné barvy a laku vytvrzeného UV. Neplatí pro kategorii Praktik.

Originální interiérové dveře na míru

V nabídce Sapeli dále najdete 18 modelových řad, stovky přírodních i umělých povrchů, různé systémy otevírání (otočné, posuvné, skládací) – zkrátka u nás si vybere každý. Každou zakázku řešíme jako originál, nevyrábíme dveře na sklad.

  • 100 let tradice
  • 5 let záruky
  • 165 000 dveří ročně

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Zvolte si možnost pro vygenerování PDF voucheru
  4. Při nákupu předložte voucher

Voucher lze uplatnit na kterékoliv kamenné prodejně SAPELI CENTRUM nebo SAPELI POINT.
Podmínkou je vytištěný unikátní kód, který odevzdáte prodejci. Slevový kupón nelze uplatnit zpětně. Slevu není možné kombinovat s jinými akcemi SAPELI. Sleva je platná pouze při nákupu kompletu dveře + zárubeň. Neplatí pro kategorii Praktik.


Sleva na dveře v barvě bílá hladká StandardSleva na dveře v barvě bílá hladká StandardSleva na dveře v barvě bílá hladká Standard