< zpět na seznam výhod
Doplňky do koupelny a kuchyně

Kvalitní koše a doplňky SIMPLEHUMAN se slevou

25 %Sleva končí 30. 6. 2021
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
pro všechnyFotogalerie (4)

Kvalitní doplňky pro každodenní používání

SIMPLEHUMAN nejsou jen pedálové a bezdotykové koše na odpadky, značka nabízí celou škálu praktických doplňků.

Kvalitní funkční kuchyňské doplňky SIMPLEHUMAN jsou navrženy tak, aby vám pomohly zefektivnit každodenní práce v kuchyni - odkapávače na nádobí, držáky na papírové utěrky, přihrádky do kuchyňské skříňky, dávkovače mýdla atd.

Kolekce koupelnových doplňků SIMPLEHUMAN je navržena tak, aby příjemně doplnila váš koupelnový prostor a pomohla tak vytvořit koupelnu, kde se budete cítit jako v lázních - upínací nebo závěsné poličky do sprchového koutu, zásobníky mýdla, šamponů atd. K tomu samozřejmě široký výběr vysoce kvalitních tekutých mýdel jednak do bezdotykových dávkovačů, tak i do klasických dávkovačů.

Pozvedněte vaši každodenní make-up rutinu s „Tru–lux“ světelným systémem kosmetického zrcadla SIMPLEHUMAN, který simuluje přírodní sluneční světlo, takže spatříte i ty nejjemnější odchylky v barvě vašeho make-upu, nanesete tedy ten správný odstín, dokonale splývající s vaší pletí. 

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko zobrazit kód
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, slevový kupon)
  4. Při nákupu v e-shopu www.dokose.cz/simplehuman zadejte svůj slevový kód v nákupním košíku do políčka "Přeji si použít slevový kupón"


Doprava zdarma při objednávce nad 999 Kč. Slevový kupón lze uplatnit pouze na výrobky značky Simplehuman na e-shopu www.dokose.cz.


Doplňky do koupelny a kuchyněDoplňky do koupelny a kuchyněDoplňky do koupelny a kuchyněDoplňky do koupelny a kuchyně