< zpět na seznam výhod
Lůžkoviny, anatomické polštáře

Lůžkoviny a anatomické polštáře se slevou

15 %Sleva končí 30. 6. 2021
Získat slevu
pro všechnyFotogalerie (7)

Lůžkoviny a polštáře z kvalitních materiálů

Lůžkoviny v nabídce jsou důkladně vybrány z velmi široké nabídky na trhu tak, aby splnily co nejvíce individuálních požadavků. Vhodně vybrané povlečení dokáže zcela změnit vzhled nejen lůžka, ale i celé ložnice.

Najdete zde bezkonkurenční anatomické polštáře z paměťových pěn, které jsou vyráběny ve dvou variantách – klasický (bochníkový) tvar nebo anatomicky tvarované. Dbejte i na správný výběr přikrývky. Přikrývky, klasické polštáře a prostěradla doplňují velmi praktické matracové chrániče, které slouží jako funkční doplněk pro zvýšení hygieny lůžka.


Na svetspanku.cz si vybere každý

Mimo širokou paletu lůžkovin a anatomických polštářů najdete na svetspanku.cz i různé typy komfortních matrací vlastního návrhu výroby, nyní také se slevou od ČSOB Stavební spořitelny. Při vývoji jsou používány pouze kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Dále vyrábí i dřevěné postele z masivu ze dřevin jádrový buk, divoký jasan a dub. Při vývoji jsou používány pouze kvalitní a zdravotně nezávadné materiály.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS) a přejděte na web partnera
  4. Váš slevový kód předložte na některé z prodejen nebo zadejte do kolonky "Mám slevový kód" při nákupu na e-shopu svetspanku.cz

Slevy nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami. Sleva platí na nezlevněné zboží.


Lůžkoviny, anatomické polštářeLůžkoviny, anatomické polštářeLůžkoviny, anatomické polštářeLůžkoviny, anatomické polštářeLůžkoviny, anatomické polštářeLůžkoviny, anatomické polštářeLůžkoviny, anatomické polštáře