< zpět na seznam výhod
Sleva 20 % na nákup v TESCOMA

Na nákup v TESCOMĚ nad 500 Kč sleva

20 %Sleva končí 28. 2. 2021
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (6)

20% SLEVA na nákup v TESCOMĚ 

Vyberte si z široké nabídky praktických pomocníků. Nyní můžete získat ty nejoblíbenější produkty z TESCOMY se slevou 20 % a to už se vyplatí.

Nabídku je možné využít nejen ve Značkovém eshopu TESCOMA, ale také v Prodejních centrech TESCOMA. V Prodejních centrech TESCOMA je nezbytné při nákupu předložit slevový kupón.

TESCOMA je ryze česká firma, která patří k předním světovým výrobcům kuchyňských potřeb. Zabývá se vývojem, výzkumem, designem a následně prodejem značkových kuchyňských potřeb. S výrobky TESCOMA máte jistotu, že kupujete prvotřídní kvalitu a perfektní zpracování v originálním designu za příznivé ceny.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat výhodu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu
  4. V objednávce na e-shopu zadejte kód do kolonky pro slevový kupon nebo jej uplatněte při nákupu na prodejnách předložením voucheru

Sleva se nevztahuje na nákup akčního zboží, dárkových poukazů a nelze ji kombinovat s jinými slevovými kódy. Slevový kód lze uplatnit ve Značkovém eshopu TESCOMA nebo v Prodejních centrech TESCOMA při nákupu nad 500 Kč.


Sleva 20 % na nákup v TESCOMASleva 20 % na nákup v TESCOMASleva 20 % na nákup v TESCOMASleva 20 % na nákup v TESCOMASleva 20 % na nákup v TESCOMASleva 20 % na nákup v TESCOMA