< zpět na seznam výhod
Okna a vchodové dveře Vekra

Sleva na vchodové dveře a okna Vekra

až 3000 KčSleva končí 30. 6. 2021
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
Jen pro klientyFotogalerie (3)

DODATEČNÁ SLEVA NA produkty VEKRA

VEKRA je největším výrobcem a dodavatelem oken a dveří na klíč v ČR. Všechna okna a dveře jsou vyráběna na míru ve 4 specializovaných výrobních závodech v Čechách a na Moravě.

VEKRA je jediná značka oken v ČR, která má mezinárodně uznávanou certifikaci TÜV NORD v segmentu výroby, prodeje a montáže oken, dveří a stínicí techniky, včetně odpovídajícího servisu. Vždy navrhne optimální řešení pro každou situaci, dům i byt, rekonstrukci i novostavbu. Vyrábí okna a dveře z plastu, dřeva, hliníku i dřevohliníku, proto si vybere každý podle svých preferencí i finančních možností.

NÁVRH – KONSTRUKCE – VÝROBA – MONTÁŽ

VEKRA je značka první volby zákazníků v ČR v segmentu oken, vchodových dveří a souvisejících doplňků. Svým zákazníkům nabízí komplexní služby od úvodního poradenství a profesionálního řešení konstrukce, přes výrobu, až po odbornou instalaci všech prvků a následný potřebný. Na českém trhu funguje od počátku devadesátých let.
Více na www.vekra.cz

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlašte se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu
    (e-mail, PDF voucher, SMS)
  4. Uvedený kód předložte obchodníkovi nejpozději před uzavřením nákupu


Výhodu lze uplatnit při zadání poptávky. Vztahuje se pouze na okna a vchodové dveře VEKRA, nelze ji uplatnit na interiérové dveře, stínění, doplňky a služby. Slevu lze uplatnit v kombinaci s dalšími akcemi.


Okna a vchodové dveře VekraOkna a vchodové dveře VekraOkna a vchodové dveře Vekra