< zpět na seznam výhod
Xiaomi – slevy na nezlevněné

Telefony a příslušenství Xiaomi se slevou až

10 %Sleva končí 31. 5. 2021
Získat slevu
pro všechny

Sleva až 10 % na produkty Xiaomi

Nakupujte vedle běžných slev a promo akcí na shop.xiaomi-czech.cz další originální produkty XIAOMI a využijte tak další speciální slevu v prémiové partnerské kategorii 7 % na mobilní telefony a 10 % na další zboží.

Na českém trhu působí Xiaomi oficiálně teprve od září 2017, ale s 15% podílem se již značka stačila vyšplhat na číslo tři v oblasti mobilních telefonů. Chytrý telefon Xiaomi vlastní každý šestý Čech. Chytré hodinky nebo náramek této značky pak dokonce každý druhý!

Xiaomi nevyrábí jen chytré telefony, ale disponuje stovkami výrobků z kategorie Ekosystém představující inovativní elektroniku a zařízení pro chytrou domácnost. V rozsáhlé nabídce najdete rychlovarné konvice, výkonné notebooky, chytré hodinky, kamery, TV, doplňky do domácnosti, power banky, reproduktory, sluchátka nebo elektrické koloběžky. 

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS) a přejděte na web partnera
  4. Při první návštěvě e-shopu zvolte možnost registrace, kde následně vyberete možnost „Velkoobchodní odběratel“. Do políčka „Název společnosti“ vyplňte kód a dokončete registraci. Do 24 hodin bude váš kód autorizován a můžete nakupovat.
    Po dalším přihlášení se vám veškeré zlevněné produkty objeví v nově přístupné sekci „Partnerský program“.